تبلیغات
 سربازپدافند هوایی - یک روز در استانداری خوزستان

یک روز در استانداری خوزستان

سلام یر تمام خوانندگان این مطلب

امروز برای کاری رفتم استانداری خوزستان عجب روز مزخرفی بود سعی می کنم خلاصه وقسمت بندیش کنم

اول که هوای اهواز خیلی گرم و مدیران و بخصوص قسمت ورودیش آدم های بسیار گند ومزخرف

دوم ما دونفر بودیم که فقط یک نفرمون را گذاشتند برویم داخل، تازه دراومده میگه مگر اینجا بیمارستان که با هم می خواهید بروید داخل.

سوم بعد از کلی معطلی در دفتر مدیرکل شهرداری های استانداری آقای جولا نژاد با بی محلی و نوشتند یک نامه به آقای سید نور جواب رد به ما دادند.

چهارم تشکر از آقای سید نور مدیر کل بازرسی استانداری خوزستان بابت حس وظیفه شناسی و پاسخگویی به سوالات با وجود اینکه کار ما درست نشد.

پنجم دیدن شهردار سابق دزفول که به حق وانصاف یاد این حرف افتادم که هرگاه کسی در این مملکت خلافی انجام داد قرب ومنزلتش بالا می رود وعزیز می شود.

ششم شکایت از دفتر ورودی استانداری (اطلاعات برادران) به خاطر دروغ گویی وشایعه پراکنی وعدم برخورد مناسب با ارباب رجوع،فامیلش را بلد نیستم وگرنه نام می بردم.

هفتم باز هم تشکر از استانداری خوزستان به خاطر دانستن تخلف های عدیده شهرداری ها وشورای شهر های استان (علی الخصوص شهر دزفول)واذعان به آن ونیزحاضر نیستند کوچکترین قدمی برای حل معضلات آن بردارد.

هشتم یک خواهش از دولت تدبیر وامید : خواهشن هر چه سریعتر به استان فلک زده ودزد پرور خوزستان(امثال شهرام جزایری و اختلاس 3000 میلیاردی) توجه وبا متجاوزین به بیت المال برخورد کنید.

باتشکر سرباز ولایتتاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1393 | 09:30 ب.ظ | نویسنده : علی ستوان سوم وظیفه | نظرات

  • paper | فروش بک لینک | قالب وبلاگ