تبلیغات
 سربازپدافند هوایی - فراخوان برای نام RQ 170 ایرانی

فراخوان برای نام RQ 170 ایرانی

بله اینه دیگه یکی از بزرگترین غنائم گرفته شده در قرن 20 اونم در زمان صلح، اونم از چه کشوری ،آمریکا ،ااوووف اونم توسط کی توسط پدافند البته بین ارتش وسپاهیش فرقی نمی کنه ،از اونجا جالتر اینکه حالا ایرانیش هم اومده امااما اسم ایرانی نداره تا دل آمریکایی ها جزغاله بشه  طبق گزارش فارس نیوز ،هوا فضای سپاه فراخوان اسم برای RQ 170 ایرانی داده که اصل خبر در زیر اومده اگر کسی اسم خاصی مد نظر داره می تواند به شماره ایی که در ادامه مطلب اومده اس بده البته داخل نظرها هم اعلام کنه.

فراخوان سپاه برای نامگذاری پهپاد RQ170 ایرانی

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از ملت ایران درخواست کرد اسامی پیشنهادی خود برای نامگذاری RQ170 ایرانی را تا ۱۶ آذرماه (روز دانشجو) به شماره 20002541 پیامک کنند.

خبرگزاری فارس: فراخوان سپاه برای نامگذاری پهپاد RQ170 ایرانی

به گزارش خبرگزاری فارس، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از ملت ایران درخواست کرد در نامگذاری RQ170 ایرانی مشارکت و پیشنهادات خود را ارسال کنند.

متن اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت رشید و مجاهد ایران اسلامی

در پی شکار پهپاد جاسوسی RQ170 امریکایی در آذرماه سال 1390 توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و به اتمام رسیدن عملیات مهندسی معکوس آن، متخصصین متعهد و فرزندان انقلابی و ولایت مدار ایران اسلامی موفق به طراحی معکوس و تولید «پهپاد RQ170 ایرانی» شدند.

متعاقباَ پس از اعلام این دستاورد بزرگ و راهبردی توسط فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه آئین گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سرلشکر حسن طهرانی مقدم و پاسداشت شهدای اقتدار موشکی سپاه، فیلم پرواز این پرنده در روز چهارشنبه مورخ 21/8/93 از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش و علاوه بر خرسندی و خوشحالی شما ملت غیور و غیرت‌مند و علاقه‌مندان انقلاب اسلامی در اقصی نقاط جهان، حیرت، عصبانیت و ناراحتی دشمنان انقلاب و نظام اسلامی بویژه مقامات امریکایی را رقم زد.

در این راستا، نظر به اهمیت نامگذاری بومی این دستاورد افتخارآمیز، از شما مردم فهیم و قدرشناس، بویژه جوانان آینده ساز کشور استمداد طلبیده و درخواست می‌شود نام پیشنهادی خود را جهت جایگزینی با نام «RQ170 ایرانی» حداکثر تا 16 آذرماه (روز دانشجو) از طریق پیامک به شماره 20002541 ارسال کنند.

بدیهی است نام برگزیده از بین پیشنهادات انتخاب و طی مراسمی ویژه هدیه نفیسی را دریافت خواهد کرد.

http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930824000906تاریخ : یکشنبه 25 آبان 1393 | 12:38 ق.ظ | نویسنده : علی ستوان سوم وظیفه | نظرات

  • paper | فروش بک لینک | قالب وبلاگ